Dobrý deň, jmenuji se Klára Bláhová

Byť mi oděvní tvorba byla vždy blízká, vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze a téměř patnáct let strávila v oblasti financí. Mou vysněnou metou bylo pracovat pro mezinárodní korporaci v Londýně, nosit tmavé kostýmky a lodičky, lítat po světě, být součástí „velkého bysnysu“. A to se mi do puntíku splnilo.

Značku Klara Blahova jsem založila v roce 2014.

Dnes je mi můj koníček prací. Navrhování a šití dámského oblečení se věnuji na 100 % a světu businessu a financí jsem se rozhodla dát definitivní sbohem.

Zajímá vás, jak mé výrobky vznikají, jaké používám materiály a jak dlouho to celé trvá? Přečtěte si, jak mé výrobky vznikají.
Chcete o mně vědět ještě víc? Pak sledujte BLOG.

proč klara blahova

Nešiju konfekci, ale oblečení na míru

Do každého modelu vkládám kousek sebe – od výběru a nákupu látky, přes návrh, až po finální konstrukci dle vašich měr. Každý kousek, které si u mne objednáte, vznikne právě a jen pro vás.

Originální kousky

Každý kousek ušiju na míru zákaznici, aby perfektně seděl a odpovídal její postavě. Respektuji individuální požadavky, jako jsou menší výstřihy, delší rukávy nebo volnější střihy.

Kvalita a pečlivost

Každý kousek je pro mě důležitý a proto se snažím, aby byl dokonalý a vydržel Vám co nejdéle. Používám kvalitní materiály a dbám na zpracování a detaily.

Malé kolekce

Neprodukuji masově, ale vyrábím malé kolekce, které jsou jedinečné a o to výjimečnější. Věnuji se osobně každému kousku a snažím se, aby každá zákaznice byla maximálně spokojená.

Zákaznický servis

Jsem tu pro Vás a snažím se, aby byl nákup u mne co nejpříjemnější. Ráda Vám poradím a pomůžu s výběrem, nebo při vytváření vlastního designu. Snažím se, aby byla komunikace rychlá a efektivní a abyste byla vždy spokojena s mými službami.

Zjistěte, jak mé výrobky vznikají

Přečtěte si více na mém blogu

Podělím se s vámi o nápady a tipy, jak se cítit pohodlně a stylově v oblečení, které vám dokonale padne. Objevte krásu pomalé módy a ženskosti.